در حال مشاهده tag

آموزش مفاهیم قرآن

در این بخش می توانید با کتاب ها ، سی دی ها، دی وی دی ها، برنامه های تلویزیونی، اسباب بازی ها، گیم ها، نرم افزار ها و اپلیکیشن ها، بازی های فکری و … که هدف آن ها آموزش مفاهیم قرآن به نونهالان، کودکان و نوجوانان است، آشنا شوید.

بازی فکری بوستان آیه ها

بازی بوستان آیه‌ها

بوستان آیه‌ها بازی فکری است متشکل از صفحه و مهره و کارت، با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با برخی از اطلاعات و دانستنی های مربوط به قرآن و عترت.

گل‌های آسمانی

برنامه‌ی تلویزیونی گل های آسمانی مناسب گروه سنی ۴ تا ۱۰ سال (گروه سنی الف و ب) که مفاهیم آیات را در قالب داستان، نمایش، بازی و نقّاشی ارائه می دهد. هدف از این برنامه حفظ موضوعی آیات قرآن کریم برای خردسالان و کودکان است. هر قسمت ۳۰ دقیقه ای، با یک نمایش شروع می شود که مفهوم آیه را به صورت عملی به کودکان برساند. سپس آیه و مفهوم آن تکرار و تمرین می شود.

نرم افزار هدهد

نرم افزار هدهد، آموزش قرآن برای خردسالان و نونهالان، نشر گروه فرهنگی هنری یاسین امین و مناسب گروه سنی ۴ تا ۷ سال می باشد. آموزش الفبای قرآنی، ترتیل کامل قرآن به همراه ترجمه گویا، آموزش سوره های کوچک و مفاهیم آنها، قصّه های پیامبران، آموزش مهارت های زندگی و اخلاقی و آشنایی با مشاغل از جمله قابلیت های این نرم افزار می باشد.

برو بالا